Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Zsiz

Brygadzista – Pracownik ogólnobudowlany

  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem i prowadzonymi licznymi inwestycjami, zatrudni osobę osobę na stanowisku: brygadzista- pracownik ogólnobudowlany.

2/09/2022

Obowiązki

  • Praca na obiektach budowlanych,
  • Rozdzielanie i nadzorowanie pracy,
  • Prowadzenie szkoleń i wdrożeń dla pracowników z podległego zespołu

Wymagania

  • Punktualność,
  • Staranność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczna,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia,
  • Pracę na terenie Wrocławia,
  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Szkolenia oraz kursy.