Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
G&G Auto Lublin Sp. z o.o.

Kierownik Działu sprzedaży samochodów marki Volkswagen

  • Lublin, lubelskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą Zespołu Sprzedaży i rozwój Pracowników.
  • Zarządzanie celami oraz wynikami sprzedaży (indywidualnymi i zespołowymi).
  • Monitorowanie rynku lokalnego pod względem potencjału sprzedaży samochodów.
  • Planowanie i realizacja działań mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów i osiąganie celów sprzedaży.
  • Analizowanie danych, tworzenie raportów sprzedażowych, prezentacja wyników oraz wdrażanie potrzebnych korekt w działaniu.
  • Koordynacja wewnętrznych procedur i logistyki.
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży oraz z Działem Marketingu.
  • Reprezentowanie Działu Sprzedaży w kontaktach z Klientami, Partnerami i Kadrą Zarządzającą.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
  • Znajomości technik sprzedaży oraz zorientowania na realizację potrzeb Klientów.
  • Znajomości branży motoryzacyjnej oraz aktualnych trendów.
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz rozwiązywania problemów.
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę biznesową.
  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie.
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.
  • Możliwość wykupienia na bardzo atrakcyjnych warunkach ubezpieczenia.