Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Work In Group

Zbrojarz cieśla na produkcje

  • Kurzętnik, warmińsko-mazurskie pow. nowomiejski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Work In Group – agencja pracy tymczasowejFirma Work In Group to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych oraz leasingu personelu. Od 2015 roku dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które nawiązały z nami stałą współpracę opartą na partnerskich relacjach. Dbając o naszych Partnerów, stale podnosimy jakość świadczonych usług i na bieżąco obserwujemy zmiany zachodzące na rynku pracy, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa.

Zbrojarz cieśla betoniarz na produkcje. Doświadczenie w branży budowlanej lub przy produkcji prefabrykatów betonowych (słupów)

Obowiązki

Wymagania

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

Oferujemy

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • 2 razy w m. zaliczki.
  • umowe zlecenie
  • praca 5-6 dni w tyg po - 8-10 h

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Work In Group 81-384 Gdynia 10 Lutego, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.