Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Dafo Plastics SA

Asystent Operatora maszyn produkcyjnych

  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Opis oferty pracy:
Firma DAFO PLASTICS SA produkująca tubki na kosmetyki i farmaceutyki, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

- Zapoznanie z realizowanym bieżącym zleceniem
- Doraźna praca na linii
- Wspomaganie wewnętrznej komunikacji
- Obsługa urządzeń i maszyn produkujących
- Bieżąca kontrola jakości produktów, szybkie reagowanie na występujące nieprawidłowości
- Zgłaszanie operatorowi oraz do działu utrzymania ruchu informacji o zaistniałych awariach
- Dostarczanie operatorom w określonym czasie i ilości opakowań do nadruku
- Odbieranie opakowań po nadruku i przekazywanie ich do kolejnych, ustalonych operacji
- Czyszczenie sprzętu pomocniczego i elementów urządzeń wskazanych przez operatora
- Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach działu

Wymagania

- Wykształcenie: zawodowe lub średnie zawodowe
- Wysoka motywacja do pracy
- Zaangażowanie
- Staranność
- Spostrzegawczość
- Zdolności manualne

Oferujemy

- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
- Umowę o pracę
- Szkolenie w zakresie stanowiska pracy
- Pracę w systemie zmianowym 7-15, 15-23, 23-7 (możliwa praca tylko na zmianę nocną)
- Pakiet medyczny
- Możliwość uzyskania zwrotu kosztów dojazdu

Dokumenty aplikacyjne (CV ) proszę przesłać na adres: @
W tytule e-maila proszę wpisać stanowisko.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dafo Plastics SA z siedzibą w Nowym Targu, ul. Waksmundzka 193, w zakresie obecnych i przyszłych rekrutacji nie dłużej niż przez 12 miesięcy. Dafo Plastics SA jest jednocześnie administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (dalej RODO). Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do sprzeciwu.. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres: @ Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.