Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
APT-CERTA

Szlifierz odlewów

  • Niemcy zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

APT-CERTA Sp. z o.o. , działa na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku. Celem firmy jest dostosowanie charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwać naszych Klientów. APT-CERTA Sp. z o.o. oprócz działalności handlowo-usługowej świadczy również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej ( w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, której jednym z założeń jest pozyskiwanie wykwalifikowanych, rzetelnych pracowników dla przedsiębiorców natomiast dla osób poszukujących zatrudnienia oferujemy możliwość podjęcia pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy na odlewniach żeliwa. APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukuje dla Niemieckiej firmy do pracy tymczasowej na terenie Niemiec pracowników na stanowisko: Szlifierz

01/UE/2022

Obowiązki

– miejsce pracy: Bawaria – Niemcy
– Praca w Odlewni żeliwa przy szlifowaniu odlewów o gabarytach do kilkudziesięciu kg.
- jest to oferta pracy tymczasowej.
- do obowiązków pracownika należy szlifowanie odlewów żeliwnych za pomocą szlifierek ręcznych i stacjonarnych.

Wymagania

– doświadczenie minimum 2 lata,
– odpowiednie kwalifikacje zawodowe,
– uczciwość,
– dyspozycyjność,
– brak nałogów.

Oferujemy

– wynagrodzenie 15,00 euro brutto na godzinę
– zakwaterowanie gratis w bliskiej odległości od zakładu,
– respektowane prawo do urlopu,
– możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym Niemieckim przedsiębiorstwie,
– pracę w miłej atmosferze.