Pracownik utrzymania ruchu-ślusarz

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: praca w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym, umiejętność usuwania usterek, dokonywanie analiz przyczyn awarii urządzeń produkcyjnych, wprowadzanie działań prewencyjnych, sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
    Praca pon.-pt. 7-15 ( praca na 1/2 etatu, godziny ramowe)
    Możliwość zatrudnienia także na umowę zlecenie. Liczba godzin w miesiącu w zależności od potrzeb zleceniodawcy od 60 do 90 godzin/m-c. Stawka 30-35 zł brutto/godzinę.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 500 do 3 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)