Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Operator Wózka Wysokiego Składowania €15,21 ROTTERDAM

  • Holandia zagranica
  • 62-65 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Miejsce pracy: Holandia, Barendrecht

O firmie, w której będziesz pracować:

THE GREENERY zlokalizowane w Barendrecht to przedsiębiorstwo specjalizujące się w zaopatrywaniu holenderskich i europejskich sprzedawców detalicznych w świeże produkty i gotowe posiłki, takie jak sałatki czy kanapki.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!????

Zakres obowiązków

Jako Operator Wózka Wysokiego Składowania będziesz odpowiedzialny za zapewnienie terminowej dostawy owoców, warzyw oraz materiałów do odpowiednich miejsc składowania oraz działów pakowania. Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przesuwanie towarów zgodnie ze specyfikacją
  • Zapewnienie terminowej dostawy odpowiednich produktów i materiałów dla działów pakowania, aby proces pakowania mógł odbywać się sprawnie i zgodnie z planem produkcyjnym
  • Etykietowanie towarów wychodzących oraz układanie i opasywanie produktów zgodnie ze specyfikacją klienta
  • Współpraca z innymi działami logistycznymi i produkcyjnymi w celu zapewnienia ciągłości procesu dostaw oraz produkcji.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność operowania wózkami typu REACH (nie jest wymagany międzynarodowy certyfikat)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym €14,36 – 15,21 + dodatki
  • Pracę na dwie zmiany (5:30 – 14:00, 14:00 – 22:30)
  • Dodatek za pracę w weekendy
  • Możliwość robienia nadgodzin (powyżej 38h – 135% stawki podstawowej)
  • Zorganizowane zakwaterowanie wysokiej jakości w Rotterdamie lub okolicach
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (Kierowcy otrzymują dodatek €5 za dzień)
  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

    Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska42b, 53-611 Wrocław (dalej jako:„Administrator”). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: mojedane[at]carriere.com. Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: mojedane[at]carriere.com. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie carriere.international.