Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. controllingu

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Naszym Klientem jest wiodący dostawca usług i rozwiązań technologicznych dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, firm ubezpieczeniowych oraz banków w Polsce i za granicą. Ich celem jest oferowanie klientom profesjonalnych, szytych na miarę rozwiązań, aplikacji biznesowych oraz usług outsourcingowych.

Jeżeli szukasz obecnie aktywnie nowych możliwości zawodowych, komunikujesz się w języku angielskim i chcesz rozwijać się dalej w strukturach finansowych to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • uczestnictwo w sporządzaniu pakietów raportowych dot. danych bieżących oraz historycznych
  • analiza odchyleń, kompletności oraz spójności danych finansowych
  • uzgodnienia dokumentacji źródłowej do raportowanych danych finansowych
  • współpraca z działem księgowości oraz audytorem
  • inne zadania bieżące w ramach funkcji kontrolingu w Grupie

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (B2/C1)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale finansowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobre umiejętności komunikacyjne, proaktywność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w modelu hybrydowym (2 dni pracy stacjonarnej)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy (później istnieje możliwość przedłużenia)
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie karty sportowej
  • przystąpienie do ubezpieczenia na życie
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.