Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Kontroler Stanów Magazynowych €15,21 ROTTERDAM

  • Holandia zagranica
  • 62-65 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Kierownik

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Miejsce pracy: Holandia, Barendrecht

O firmie, w której będziesz pracować:

THE GREENERY zlokalizowane w Barendrecht to przedsiębiorstwo specjalizujące się w zaopatrywaniu holenderskich i europejskich sprzedawców detalicznych w świeże produkty i gotowe posiłki, takie jak sałatki czy kanapki.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!????

Zakres obowiązków

Jako Kontroler Stanów Magazynowych, jesteś odpowiedzialny za sprawdzanie przychodzących i wychodzących produktów oraz rejestrację ich w systemie SAP. Ponadto, jesteś odpowiedzialny za raportowanie ewentualnych odchyleń w stanie magazynowym. Wykonujesz również następujące czynności:

  • Sprawdzasz zgodność między stanem fizycznym magazynu a stanem w systemie;
  • Jesteś pierwszym punktem kontaktu w przypadku pytań dotyczących ładunku i dostępnych zapasów;
  • Wdrażasz zmiany w przypadku różnic w stanie magazynowym;
  • Analizujesz zarejestrowane zmiany podczas przyjmowania, zarządzania zapasami i wydawania towarów;
  • W razie potrzeby obsługujesz wózek wysokiego składowania.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność operowania wózkami typu REACH (nie jest wymagany międzynarodowy certyfikat)
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu Office i programów typu SAP

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym €14,36 – 15,21 + dodatki
  • Pracę na dwie zmiany (5:30 – 14:00, 14:00 – 22:30)
  • Dodatek za pracę w weekendy
  • Możliwość robienia nadgodzin (powyżej 38h – 135% stawki podstawowej)
  • Zorganizowane zakwaterowanie wysokiej jakości w Rotterdamie lub okolicach
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (Kierowcy otrzymują dodatek €5 za dzień)
  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

    Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska42b, 53-611 Wrocław (dalej jako:„Administrator”). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: mojedane[at]carriere.com. Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: mojedane[at]carriere.com. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie carriere.international.