Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
JOBME S.A.

Pracownik Produkcji - Nowoczesna Fabryka Budowlana

  • Zawiercie, śląskie pow. zawierciański
  • 5 500-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

JOBME S.A.

Szeroki i nieograniczony dostęp do projektów rekrutacyjnych oraz kandydatów innych firm i rekruterów.

Dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy nowoczesną fabryką z wieloletnim doświadczeniem, oferującą produkty na rynki całej Europy. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Produkcji, gotowych do nadzorowania zautomatyzowanej linii produkcyjnej wyrobów budowlanych oraz identyfikacji i usuwania wybrakowanych produktów. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną i gotową na nowe wyzwania, to właśnie Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

  • Identyfikowanie i usuwanie wybrakowanych wyrobów.

Wymagania

  • Mężczyźni, do 55 lat.

  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - zapewniamy pełne szkolenie!

  • Dla cudzoziemców oferujemy pomoc w legalizacji pobytu.

  • Nie jest wymagane CV - wystarczą Twoje dane kontaktowe.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 27,70 zł brutto/h (dla studentów do 26 roku życia: 27,70 zł netto).

  • Możliwość zarobków miesięcznych ok. 5500 zł netto.

  • Praca w pełnym wymiarze, system zmianowy (6:00-18:00, 18:00-6:00), od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w weekendy.

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę za symboliczną opłatą 400 zł/mies., lub dopłata 300 zł do własnego zakwaterowania.

  • Badania lekarskie i odzież robocza na koszt pracodawcy.

Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 796 888 052.

Dołącz do Grupy Jobme S.A. i rozpocznij swoją karierę w stabilnej i rozwijającej się firmie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Administratorem danych osobowych jest Jobllegro Sp. z o.o. 54-427 Wrocław ul. Duńska 11, NIP: 8943140919. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobllegro Sp. z o.o. 54-427 Wrocław ul. Duńska 11, NIP: 8943140919 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.