Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
  • Nowiny, świętokrzyskie pow. kielecki
  • 4 500-5 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz pracy na produkcji? Masz gotowość do pracy 3-zmianowej? Praca fizyczna nie jest Ci straszna? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w Nowinach koło Kielc!

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do produkcji opakowań papierowych
  • kontrola produktów
  • układanie produktów na palety

Wymagania

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • motywacji do pracy
  • możliwości własnego dojazdu

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 27.70 zł brutto za godz.+ dodatek za pracę w nocy
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w systemie 3 zmianowym po 8 h, wolne weekendy
  • pracę w Nowinach k. Kielc
  • atrakcyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna)

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.