Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
PLP Poland (Belos) S.A.

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inny

Umowa o pracę

PLP Poland (Belos) S.A. to część międzynarodowej grupy PLP z siedzibą w Cleveland oraz zakładami produkcyjnymi w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszego zespołu osiągnęliśmy pozycję światowego lidera w obszarze produktów, technologii oraz rozwiązań energetycznych i telekomunikacyjnych.

Zakres obowiązków

  • Planowanie i monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych
  • Opracowywanie harmonogramów produkcji, uwzględniając zdolności produkcyjne, dostępność maszyn, dostępność zasobów ludzkich oraz inne ograniczenia - w celu zapewnienia płynności procesów produkcyjnych i terminowej realizacji zleceń
  • Współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia odpowiednich poziomów zapasów surowców i materiałów potrzebnych do produkcji oraz minimalizacji nadmiernych zapasów
  • Rozliczanie wykonania produkcji i raportowanie wskaźników wykonania
  • Kontakt z klientem wewnętrznym w celu zapewnienia dostarczenia towarów zgodnie z harmonogramem
  • Monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych, półproduktów oraz komponentów (surowców)
  • Analiza planu produkcyjnego w oparciu o wydajność
  • Monitorowanie realizacji planu produkcyjnego i eskalacja opóźnień
  • Generowanie i koordynowanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby organizacji
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do procesów planowania produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość systemu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiadanie umiejętności planowania produkcji

Oferujemy

  • Każda osoba zatrudniona w naszej firmie może liczyć na stabilność zatrudnienia.
  • Jesteśmy firmą należącą do infrastruktury krytycznej, co daje nam przewagę na rynku pracy w czasach kryzysu.
  • Każdy nasz Pracownik otrzymuje umowę o pracę z pełnym wymiarem godzin oraz pakiet benefitów pracowniczych (premie kwartalne, premie świąteczne, dopłata do wypoczynku, spotkania integracyjne).
  • Każdy Pracownik minimum raz w roku otrzymuje podwyżkę wynagrodzenia.
  • Poziom wynagrodzenia zawsze dostosowujemy do wiedzy, kompetencji i doświadczenia.
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest PLP Poland (Belos) S.A. 43-301 Bielsko-Biała Kustronia, 74, NIP: 5470169868. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BELOS-PLP Spółka Akcyjna 43-301 Bielsko-Biała Kustronia, 74, NIP: 5470169868 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.