Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
IPB POLSKA Sp. z o.o.

Operator lasera 2D/3D

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Frezer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

IPB Polska

Firma włoska, specjalizująca się w konstruowaniu tłoczników oraz tłoczeniu metalu na zimno i gorąco głownie dla branży motoryzacyjnej.

Firma włoska mieszcząca się w Oświęcimiu, specjalizująca się w konstruowaniu tłoczników oraz tłoczeniu metalu na zimno głównie dla branży motoryzacyjnej, w związku z rozwojem poszukuje dwóch pracowników na stanowisko operator lasera 3D/ 2D.

Zakres obowiązków

  • obsługa lasera 3D,
  • pisanie programów 2D i 3D,
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny,
  • bieżąca kontrola i dbałość o jakość wycinanych detali,
  • drobne prace ślusarskie,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami,
  • zdolności manualne (umiejętność wykonywania prac precyzyjnych),
  • załadunek i rozładunek materiałów.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w obsłudze lasera 3D lub 2D ( Prima Industrie),
  • znajomość podstaw czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno- pomiarowymi,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, średnicówka, mikrometr itp.,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS office,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca na dwie zmiany,
  • premia miesięczna,
  • premia wakacyjna,
  • premia świąteczna,
  • nagrody roczne uznaniowe,
  • mozliwość dolączenia do PPK i prywatnego ubezpieczenia NW,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • mozliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Dodatki świąteczne
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest IPB POLSKA Sp. z o.o. 32-600 Oświęcim ul. Chemików 5b, NIP: 1070009604. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPB POLSKA Sp. z o.o. 32-600 Oświęcim ul. Chemików 5b, NIP: 1070009604 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.