Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
JagaTemp Sp. z o. o.

Młodszy specjalista ds. Rekrutacji

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z kandydatami (również w języku angielskim)
  • Wstępna selekcja i weryfikacja aplikacji
  • Rekrutacja kandydatów na stanowiska niskiego szczebla
  • Prace administracyjne związane z dokumentami dotyczącymi zatrudnienia
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem
  • Obsługa korespondencji mailowej z klientami oraz pracownikami tymczasowymi
  • Udział w spotkaniach operacyjnych z klientami
  • Udział w spotkaniach z kandydatami poza siedzibą Firmy
  • Dorzucanie garści dobrego humoru każdego dnia pracy ;)

Wymagania pracodawcy

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Zainteresowanie obszarem miękkiego HR tj. rekrutacja i selekcja
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Chęć zdobywania wiedzy oraz nowych kompetencji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Komunikatywność
  • Wysokie zaangażowanie oraz wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Wysoka kultura osobista.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w dziale rekrutacji tymczasowej
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego mentora oraz zespołu
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju poprzez kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30
  • Możliwość pracy w trybie home office
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in: karta Multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, świąteczne karty przedpłacone, płatny dzień wolny w dniu urodzin, dofinansowanie do wyprawek szkolnych dla dzieci pracowników)
  • Możliwość otrzymywania premii półrocznych oraz rocznych
  • Realną możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach oraz kursach
  • Współpracę z ludźmi wychodzącymi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych! :)
  • Wspaniałą atmosferę w pracy - jest to naszym priorytetem!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jaga Temp Sp. z o. o. 05-870 Błonie Powstańców 18B, NIP: 1182070253 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.