Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
  • Łódź, łódzkie

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Konsultant / Konsultantka infolinii

Twój zakres obowiązków

  • Obsługą klienta poprzez infolinię
  • Obsługa klientów w biurze
  • Obsługa klientów na infolinii, odpisywanie na maile kierowców i kurierów oraz obsługa firmowego messengera
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie
  • Pomoc w relokacji samochodów, zawożeniem ich do mechanika, obsługą pojazdów
  • Wydawanie/odbieranie wynajętych samochodów od kierowców
  • Pomoc operatorowi floty przy zleconych zadaniach w kwestii wynajmu samochodów
  • Pomoc przy innych zleconych zadaniach
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywny Angielski
  • Dobra organizacja pracy i inicjatywa w działaniu
  • Samodzielność, terminowość, sumienność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Szkolenia stanowiskowe
  • Pracę w godzinach 08:00-16:00
  • Umowę zlecenie
  • Możliwość przejścia na większą ilość godzin po okresie próbnym
  • Pracę w młodym zespole