Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.03.2024
  • Sulechów, lubuskie pow. zielonogórski

Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Szukamy osób chętnych do pracy na stanowisku Kurier miejski.Kim jesteśmy?Flow Apps to zaufany i polecany partner flotowy dla aplikacji Glovo, Uber Eats, Stuart, Xpress Delivery, Jush, Bolt Food, Uber, Bolt czy Free Now. Umożliwiamy naszym kurierom osiąganie najwyższych zarobków przy minimum formalności.Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie, terminowe rozliczenia oraz jasne zasady współpracy. Z nami możesz pracować na wielu aplikacjach jednocześnie, tym samym maksymalnie powiększając swoje dochody.Odwiedź naszą stronę i dowiedz się wszystkiego!Шукаємо бажаючих працювати кур'єром в GLOVO.Хто ми?Flow Apps є надійним і рекомендованим партнером автопарку Glovo, Uber Eats, Stuart, Xpress Delivery, Jush, Bolt Food, Uber, Bolt або Free Now. Ми дозволяємо нашим кур'єрам отримувати найвищий заробіток з мінімальними формальностями.Ми гарантуємо підтримку на кожному етапі, своєчасні розрахунки та чіткі правила співпраці. З нами ви можете працювати над багатьма програмами одночасно, таким чином максимізуючи свій дохід.Відвідайте наш веб-сайт

Praca dla kuriera

Obowiązki

  • Dostawa zamówień
  • Praca według grafiku wcześniej ustalonego
  • Sumienna praca
  • Доставка замовлень
  • Робота із заздалегідь визначеним графіком
  • Сумлінна праця

Wymagania

  • Numer Pesel oraz paszport
  • minimum 18 lat
  • Smartphone
  • Swój rower, skuter lub samochód
  • Номер PESEL та паспорт
  • мінімум 18 років
  • Смартфон
  • Ваш велосипед, скутер або машина

Oferujemy

  • Elastyczne godziny
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy
  • Dwutygodniowe wypłaty
  • Zaliczki gotówkowe dzienne
  • Гнучкий графік
  • Висока зарплата
  • Негайний початок роботи
  • Двотижневі платежi
  • щоденні грошові аванси