Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Specjalista finansowy ds. należności

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

FLEX WIND POLAND sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie należnościami (uzgadnianie sald, proaktywne działania)
  • Analizowanie i monitorowanie należności klientów
  • Kontrolowanie rozliczeń z klientami w oparciu o wynagrodzenie godzinowe
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży oraz faktur korygujących na podstawie umów i fakturowania wewnątrzgrupowego
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, przygotowywanie ksiąg rachunkowych do raportów dla grupy
  • Obliczanie wartości kontraktów w trakcie realizacji
  • Współpraca z działami operacyjnymi w zakresie rozliczeń projektów
  • Aktywny udział w procesie audytu na koniec roku
  • Wsparcie zespołu księgowego w różnych zadaniach księgowych (księgowanie faktur zakupowych, kosztów podróży służbowych, wyciągów bankowych)

Nasze wymagania

  • Biegła komunikacja w języku angielskim
  • Wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów
  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości, procesów i przepisów podatkowych - znajomość międzynarodowych przepisów dotyczących podatku VAT będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programów Microsoft Office, w szczególności Excel - znajomość Microsoft Navision/BC365 będzie dodatkowym atutem
  • Dbałość o szczegóły, dokładność i rzetelność
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość używania i doskonalenia języka angielskiego w pracy
  • Współpracę z doświadczonym, ambitnym zespołem specjalistów, wsparcie w realizacji zadań
  • Przyjazna i partnerska atmosfera pracy oparta na skandynawskim stylu zarządzania
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Benefity: owoce, system kafeteryjny, nauka j.angielskiego, darmowe napoje, ekspres do kawy serwujący nieziemskie cappuccino, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, darmowy parking :)

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Aplikuj i zostań częścią naszego zespołu!

Do zobaczenia! :)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FLEX WIND POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 70-812 Szczecin Pomorska 144, NIP: 9552495139 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.