Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Kucharz/ kucharka

Dussmann
  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pow. nowodworski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

KUCHARZ/KUCHARKA

Miejsce pracy: Zakroczym

Wymagane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

Oferujemy

Dobre warunki - TERMINOWE WYPŁATY!
Godziny pracy do ustalenia 8-16 lub 9-17 lub 10-18
Praca w dni robocze
Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
DODATKI- ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dopłata do pakietu sportowego i medycznego
Wsparcie Zespołu i przełożonego

Oczekujemy:
Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Doświadczenie w pracy w kuchni na samodzielnym stanowisku
Znajomość tradycyjnej kuchni polskiej

Zadania:
Praca na kuchni ciepłej i zimnej, w stołówce pracowniczej
Przygotowanie posiłków - głównie kuchnia polska
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Przestrzeganie zasad HACCP

Zainteresowane osoby proszę przesyłać CV za pomocą przycisku aplikowania.