Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Inspektor weterynaryjny ds. ochrony zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Olecku
  • Olecko, warmińsko-mazurskie pow. olecki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

• praca w urzędzie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

• praca w terenie (wyjazdy samochodem służbowym)

• przeprowadzanie kontroli gospodarstw, zakładów

• wyjazdy w delegacje służbowe

• praca z wykorzystaniem komputera

• stabilna praca w jednostce administracji państwowej z wieloletnią tradycją, otwarte i przyjazne środowisko pracy

• zatrudnienie na umowę o pracę (bez okresu próbnego), pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony

• możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej

• podnoszenie kwalifikacji zawodowych w ramach indywidualnych programów rozwoju zawodowego(szkolenia, kursy, studia podyplomowe)

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy:

• narzędzia i materiały pracy - komputer i inne urządzenia biurowe, sprzęt do próbkobrań

• budynek piętrowy bez windy, parter częściowo dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo

  • prowadzenie spraw z zakresu ochrony zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
  • prowadzenie dokumentacji oraz sprawozdawczości z zakresu realizowanych zadań
  • pobieranie próbek do badań oraz koordynowanie badań kontrolnych zakażeń zwierząt
  • prowadzenie spraw z zakresu ochrony zwierząt
  • prowadzenie kontroli podmiotów i gospodarstw w zakresie realizowanych zadań
  • obsługa systemów informatycznych z zakresu realizowanych zadań

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego pracy w Inspekcji Weterynaryjnej
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu
  • Znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office
  • Prawo jazdy kat. B - wymagane potwierdzenie oświadczeniem
  • Podstawowa znajomość przepisów weterynaryjnych oraz kodeksu postępowania administracyjnego
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Stabilną pracę w jednostce administracji państwowej z wieloletnią tradycją,
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • Dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udukoumentowanego stażu pracy
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
  • Dofinansowanie do zakupów okularów korekcyjnych do pracy przy komputerze