Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
Techvisie B.V.

HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI

  • Holandia zagranica

Hydraulik

Umowa agencyjna

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 19 lat pomagamy fachowcom z calej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze platnej pracy na terenie calej Holandii. Nasze biura stoja zawsze przed Panstwem otworem.

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech.

Zakres obowiązków

- Praca z instalacjami polietylenowymi i polipropylenowymi,

- Praca przy odprowadzaniu wody deszczowej,

- Przyłączanie rur, w tym rur PVC,

- Znajomość systemów Geberit, Pluvia, Mapress, Fusiotherm,

- Instalacja grzejników wiszacych, kotłów, boilerów,

- Gięcie na zimno i ciepło (elementy cienko- i grubościenne), w tym gięcie rur miedzianych,

- Lutowanie, w tym lutowanie mosiądzem,

- Gwintowanie,

- Spawanie lustrzane PE,

- Zgrzewanie rurociągów metodą doczołową,

- Praca z rysunkami technicznymi,

- Wykonywanie pomiarów,

- Instalacje sanitarne.

Wymagania

- Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

- Wykształcenie zawodowe mile widziane,

- Certyfikat VCA mile widziany,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

Oferujemy

- Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

- Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

- Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

- Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

- Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

- Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

- Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

- Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

  • Administratorem danych osobowych jest Techvisie B.V. 7418 EV Deventer 1, Munsterstraat, NIP: NL853430123B01. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techvisie B.V. 7418 EV Deventer 1, Munsterstraat, NIP: NL853430123B01 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.