Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
USŁUGI POLIGRAFICZNO REKLAMOWE

Operator cyfrowych maszyn drukujących

  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Drukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Drukarnia PASJA na rynku poligraficznym istnieje od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości uszlachetnień oraz wdrażaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych.

Mamy zróżnicowany park maszynowy i duży zakres możliwości poligraficznych. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność pracy i najwyższa jakość druku, pozwoliła nam pozyskać wielu Klientów w kraju i za granicą.

Wyróżnia nas wysoka jakość druku, wdrażanie nowatorskich rozwiązań, zróżnicowany park maszynowy i duży zakres możliwości poligraficznych.

Drukarnia cyfrowa Pasja jest firmą tworzoną przez ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkunastoletniej praktyce poligraficznej. PasjaDruk24.pl jest młodszą siostrą drukarni sitodrukowej, mającej swą siedzibę w Mikołowie i istniejącą na rynku od 32 lat. Wysoka jakość druku, wdrażanie nowatorskich rozwiązań, zróżnicowany park maszynowy i duży zakres możliwości poligraficznych to coś, co nas wyróżnia.

Rzetelność pracy i wieloletnie doświadczenie pozwoliły na na pozyskanie Klientów w kraju i za granicą.

Druk cyfrowy jest jedną z wielu oferowanych przez nas usług. PasjaDruk24.pl to także usługi introligatorskie.

Do swojego zespołu poszukujemy operatora cyfrowych maszyn drukujących / Konica Minolt, Canon, Ricoh/

Zakres obowiązków

  • obsługa cyfrowych maszyn drukujących
  • kontrola jakości druku
  • kontrola procesu produkcji
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • terminowa realizacja zleceń

Wymagania

  • znajomość programów graficznych
  • doświadczenie w branży poligraficznej
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • dokładność i precyzja
  • dbałość o szczegóły
  • cierpliwość
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
  • przyjazną i życzliwą atmosferę
  • kursy i szkolenia branżowe
  • Administratorem danych osobowych jest USŁUGI POLIGRAFICZNO REKLAMOWE "PASJA" JACEK STENCEL 43-190 Mikołów Nowy Świat 23A, NIP: 6350005840. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez USŁUGI POLIGRAFICZNO REKLAMOWE "PASJA" JACEK STENCEL 43-190 Mikołów Nowy Świat 23A, NIP: 6350005840 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.