Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
ALUDYNE.COM

Technik Utrzymania Ruchu ds. CNC

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Aludyne to wiodący, globalny producent odlewanych z aluminium, magnezu i żeliwa oraz obrobionych maszynowo elementów części samochodowych. Aludyne zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych oraz szytych na miarę, rozwiązań inżynieryjnych i produkcyjnych dla produktów o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa samochodów. Firma posiada swoje fabryki w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Chinach.

Działalność firmy Aludyne Poland w Polsce rozpoczęła się w Bielsku-Białej w kwietniu 2021. Firma Aludyne zakupiła linie produktową CastLight (zakład odlewni) od firmy Shiloh Industries. Obecnie zakład w Bielsku-Białej zatrudnia około 230 pracowników i zajmuje się produkcją elementów strukturalnych z magnezu dla branży motoryzacyjnej: struktury deski rozdzielczej, siedzeń oraz konstrukcji dachów do kabrioletów. Głównymi obszarami produkcyjnymi w zakładzie są: odlewnia, obróbka CNC oraz szlifiernia.

Zakres obowiązków

  • Montowanie i demontowanie zespołów i elementów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych
  • Instalowanie oraz uruchamianie na stanowisku pracy nowych urządzeń automatyki przemysłowej
  • Diagnozowanie stanu technicznego urządzeń automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych obrabiarek CNC na sterownaiu Simens lub Fanuc.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego zgodnie z Kartą Konserwacji Zapobiegawczej
  • Odpowiedzialność za jakość i rzetelność wykonywanych napraw maszyn i urządzeń precyzyjnych obrabiarek CNC

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy przy maszynach CNC
  • Podstawowa znajomość konstrukcji maszyn
  • Podstawowa znajomość programowania i obsługi PLC oraz HMI w środowisku Siemens
    i Fanuc
  • Bardzo dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Wiedza z zakresu hydrauliki ciśnieniowej i pneumatyki,
  • Umiejętność diagnostyki: falowniki, napędy, sterowniki, HMI
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

MILE WIDZIANE

  • Obsługa manipulatorów FANUC
  • Znajomość systemów wizyjnych

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program rekomendacji pracowniczych
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłatę do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową "MultiSport"
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Aludyne Poland Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 5272946745
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Aludyne Poland Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 5272946745 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.