Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
Helper Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny - Dania

  • Dania zagranica
  • 12 000-12 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

SZKÓŁKARSTWO

S-65 Sortowanie sadzonek na hali

S-69 Zbiór tulipanów

S-73 Sadzenie bluszczu

S-82 Sadzenie róż

GASTRONOMIA

G-200 Pracownik restauracji- kucharz

G-201 Pracownik restauracji- pomoc kuchenna

G-202 Pracownik restauracji - lider kuchni

ROLNICTWO

R-35 Praca na fermie norek

R-42 Różne prace rolnicze

BUDOWNICTWO

B-130 Pracownik budowlany / stolarz

B-131 Pracownik budowlany / cieśla

B-132 Pracownik budowlany (rozbiórki mieszkań)

B-133 Pracownik budowlany murarz

PRODUKCJA

P-1 Praca na hali produkcyjnej

P-2 Operator wózka widłowego

P-8 Mycie maszyn produkcyjnych

P-9 Mycie warzyw

P-16 Pakowanie warzyw

P-17 Mycie skrzynek

P-18 Sortowanie owoców

P-23 Pracownik działu zamówień

P-24 Operator linii produkcyjnej

P-26 Pakowanie pora

P-30 Sortowanie warzyw

P-31 Mechaniczne mycie warzyw

Zaufało nam już wiele osób – dołącz do nich!

Nasza oferta to nie tylko zatrudnienie, ale także pomoc w organizacji noclegu lub znalezieniu transportu. Dla naszych pracowników organizujemy weekendowe wyjazdy integracyjne i krajoznawcze Spiesz i wykorzystaj swoja szansę aplikując właśnie teraz PF-TRAVEL– Dania to w końcu malowniczo położony kraj o ciekawej architekturze oraz historii

Zakres obowiązków

Zakres obowiązkow zależy od wybranej oferty

Wymagania

  • Dyspozycyjność,

  • Dobra sprawność fizyczna,

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Własne auto mile widziane
  • Znjajomość języka angielskiego mile widziana
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9500 PLN

8500 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Helper Sp. z o.o. 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK32166180. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helper Sp. z o.o. 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK32166180 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.