Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
IZOBLOK S.A.

Operator Procesów Produkcyjnych

  • Chorzów, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Realizacja produkcji na linii testowej

  • Nadzór nad parametrami procesowymi

  • Kontrola jakości surowców, półproduktu i produktu

  • Prace związane z rozładunkiem, załadunkiem surowca i transportem wewnętrznym

  • Rozwój linii testowej

  • Obsługa, przeglądy, konserwacja i usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne

  • Roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

  • Podstawowa znajomość urządzeń pomiarowych i narzędzi

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, ślusarki oraz procesów fizyko-chemicznych

  • Gotowość do pracy w systemie ciągłym

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie + dodatek stażowy+ dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym +świadczenie urlopowe

  • Opiekę medyczną i kartę sportową

  • Pracę nad innowacyjnym projektem w branży automotive.

  • Administratorem danych osobowych jest IZOBLOK S.A. 41-503 Chorzów ul. Legnicka 15, NIP: 6262491048. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.