Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
GRUPA OUTWORKING

Trener IT - Architektura chmur obliczeniowych

  • Wrocław, dolnośląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Od momentu naszego powstania w 2012 roku, Grupa Outworking nieustannie rozwija się, aby stać się zaufanym partnerem w dziedzinie opiekuńczej oraz outsourcingu pracowniczego. Nasza specjalność to rynek niemiecki, gdzie z powodzeniem wprowadzamy w życie naszą pasję do pomagania innym i tworzenia wartościowych miejsc pracy. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze działania przyczyniły się do zatrudnienia ponad 100 000 osób, co świadczy o naszym zaangażowaniu i skuteczności. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy poszukują nie tylko pracy, ale także możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo kursy na opiekuna medycznego oraz kursy języka niemieckiego, które są kluczowe dla efektywnego funkcjonowania na niemieckim rynku pracy. W Grupie Outworking rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie zawodowej ścieżki. Dlatego też oferujemy pomoc w zapisie na kursy oraz wsparcie w rozpoczęciu pracy. Nasze usługi z zakresu rekrutacji, kadr i płac są kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Choć nie podajemy tutaj szczegółów dotyczących naszej misji czy wartości, to każdego dnia dążymy do tego, by nasze działania były odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w pomoc innym. Nasze usługi są świadczone z myślą o ludziach i dla ludzi, co jest fundamentem naszej codziennej pracy. Skupiamy się na rynku niemieckim, ale nasze ambicje i działania mają charakter międzynarodowy. Wszystko po to, aby nasi pracownicy i klienci mogli czerpać korzyści z globalnych możliwości, które oferuje dzisiejszy rynek pracy. W Grupie Outworking wiemy, że zaufanie buduje się przez lata, a nasza historia i doświadczenie są tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny profesjonalistów. Razem możemy więcej!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i realizacja zajęć w sposób angażujący, z obszaru architektury chmur obliczeniowych - skupienie na wyjaśnianiu trudnych koncepcji w sposób zrozumiały dla studentów.
  • Tworzenie materiałów dydaktycznych, które wspierają proces nauki architektury chmur obliczeniowych.
  • Ocenianie i monitorowanie postępów studentów.
  • Śledzenie nowych trendów i technologii w dziedzinie architektury chmur obliczeniowych, aby dostosować program nauczania do zmieniających się potrzeb branży.
  • Tworzenie inspirującej atmosfery na zajęciach, która zachęca studentów do kreatywnego myślenia i rozwijania umiejętności dot. architektury chmur obliczeniowych.

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz tytuł magistra inżyniera lub stopień naukowy doktora w dyscyplinie Informatyki lub w dyscyplinach pokrewnych.
  • Masz pasję do dzielenia się wiedzą, mentoringu oraz posiadasz/chcesz zdobyć doświadczenie w pracy badawczo-naukowej.
  • Udokumentowany dorobek naukowy i publikacyjny w dyscyplinie informatyka lub w dyscyplinach pokrewnych.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju naukowego i zawodowego.
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności.
  • Elastyczny tryb zatrudnienia dostosowany do Twoich potrzeb.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy/doświadczenia.
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna PZU oraz pakiet sportowy Multisport.

  • Twoja aplikacja.
  • Rozmowa wstępna, gdzie poznasz więcej szczegółów.
  • Rozmowa z Dziekanem, podczas której sprawdzimy, czy do siebie pasujemy.
  • Ustalenie warunków pracy.
  • Twój start!