Specjalista ds kadr i płac

Euro-Rama
  • Ulanów, podkarpackie pow. niżański

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Firma Euro-Rama Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac
zakres obowiązków
prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

rozliczanie absencji oraz czasu pracy pracowników,

udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,

przygotowywanie umów, aneksów do umów i innej dokumentacji pracowniczej,

sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i wyrejestrowań w programie Płatnik,

wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach kadrowo-płacowych,

naliczanie wynagrodzeń pracowników

Wymagania pracodawcy

minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

dobra znajomość MS Excel,

samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań,

CV prosimy wysyłać na adres e-mail @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)