Doradca Klienta

DESIGN-HOUSE
  • Brzozów, podkarpackie pow. brzozowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma DESIGN-HOUSE lider w sprzedaży stolarki otworowej szuka osoby na stanowisko Doradcy Klienta.

Twój zakres obowiązków:

- praca mobilna na obszarze obejmującym powiaty: brzozowski, sanocki, leski, bieszczadzki,

- realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie,

- prowadzenie rozmów handlowych, pozyskiwanie kluczowych klientów oraz ich profesjonalna obsługa,

- pozyskiwanie nowych odbiorców produktów oferowanych przez firmę,

- budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami
biznesowymi,

Nasze wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- min. 2 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży,

- nastawienie na wynik i konsekwencja w działaniu,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność i systematyczność,

- obsługa MS Office,

- prawo jazdy kat. B,

To oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

- system wynagrodzeń uzależniony od posiadanego doświadczenia i umiejętności oraz prowizja na podstawie osiąganych wyników,

- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon,

- możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania własnych rozwiązań,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres email.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy (Dz. U. 2018 poz. 917) przez DESIGN HOUSE w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, tj. przez okres 12 miesięcy od daty wpływu dokumentacji aplikacyjnej Klauzula informacyjna dla Kandydatów do pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)