Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Teknomatik

Ślusarz - monter

  • Jasienica, śląskie pow. bielski

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Głównym zadaniem firmy Teknomatik jest rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych naszych klientów. W oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę, projektujemy maszyny i systemy automatyki dla przemysłu. Budujemy maszyny i urządzenia dedykowane dla klienta.

Atutem Naszej firmy są wysoko wykwalifikowani specjaliści ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli lubisz podejmować nowe wyzwania, cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie, dołącz do grupy Teknomatik.

Zakres obowiązków

    • Wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.
    • Prace związane z wytwarzaniem konstrukcji stalowych
    • Samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego
    • Odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń

Wymagania

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do pracy i nauki zawodu
    • Zdolności manualne oraz dobra koordynacja ruchowa
    • Sumienność i zaangażowanie w pracę
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
    • Punktualność, dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

    • Pracę w rozwijającej się firmie
    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (możliwe przyuczenie jako operatora CNC)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest Teknomatik Europe Sp. z o.o. 43-385 Jasienica Jasienica 829, NIP: 9372717555. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Teknomatik sc T. Markuzel, R.Peruń, , ul. R. Dmowskiego 7/22, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-266-02-52zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.