Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. wsparcia zarządzania i dokumentacji

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w procesach planowania, prognozowania oraz koordynowanie procesu przygotowywania wkładów do sprawozdawczości z działalności COI w zakresie zadań departamentu
  • wsparcie w procesie planowania, realizowania i dokumentowania kontroli wewnętrznej w departamencie
  • prowadzenie sprawozdawczości i ewidencji wyników kontroli wewnętrznej w departamencie
  • realizacja zadań wsparcia w zakresie procesów związanych z funkcjonowaniem Katalogu Podmiotów Publicznych oraz innych wspieranych projektów, w tym weryfikowanie danych, obsługa wniosków i prowadzenie spraw
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi COI w zakresie wspieranych projektów
  • inicjowanie i koordynowanie przeglądu procedur w departamencie
  • opiniowanie i wsparcie w przygotowaniu projektów dokumentacji oraz regulacji wewnętrznych w zakresie zadań departamentu
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie pozyskiwania dokumentacji w zakresie wspieranych projektów i realizowanych zadań oraz współpraca z podmiotami zewnętrznymi w ramach zlecanych zadań
  • selekcja dokumentacji pod kątem przydatności i zgodności z procedurami wewnętrznymi
  • sporządzanie i prezentacja statystyk, raportów i sprawozdań w zakresie zadań departamentu
  • realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego nie ujętych powyżej, a wynikających ze specyfiki pracy i związanych z zakresem pracy zespołu, a także innych prac zleconych przez kierownictwo COI – wynikających z potrzeb COI – w ramach posiadanych kwalifikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy przy projektach IT
  • wiedza z zakresu funkcjonowania administracji publicznej w zakresie związanym z realizacją zadań publicznych oraz zagadnień z obszaru informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne
  • samodzielność w realizacji zadań, dbałość o efekty i jakość pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętności organizacyjne i planowania pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się
  • umiejętność komunikacji z kadrą menedżerską

To oferujemy

  • pracę w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę [6 500 - 9 500 PLN brutto]​​
  • po okresie próbnym możesz liczyć na umowę na czas nieokreślony
  • oferujemy pracę w 100% zdalną, ale jeśli masz ochotę, zawsze możesz przyjść do biura
  • nowoczesne i komfortowe biuro blisko Dworca Zachodniego
  • bezpłatny parking podziemny, w którym zostawisz swój samochód, motocykl, rower, hulajnogę…
  • elastyczne godziny pracy, zaczynasz dowolnie między 7:00 a 10:00
  • możliwość wyjścia w ciągu pracy, dzięki systemowi szybkich wyjść prywatnych
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki szkoleniom zewnętrznym oraz możliwości dofinansowania studiów
  • jasna ścieżka kariery, możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach – zmieniaj projekty, nie firmę
  • pracę z ludźmi z różnymi kompetencjami, świetną ekspertyzą i szczerą pasją, szansa na naukę, rozwój i wymianę doświadczeń
  • panuje u nas atmosfera wzajemnego wsparcia, mówimy sobie po imieniu
  • w biurze możesz pracować razem ze swoim czworonożnym przyjacielem ????