Pracownik aministracyjno-biurowy

  • Nowiny, świętokrzyskie pow. kielecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: Opis stanowiska:Obsługa forum zrzeszającego motocyklistów - zapewnienie sprawnego funkcjonowania forum, w tym monitorowanie działań użytkowników, utrzymanie i aktualizacja informacji.Wsparcie techniczne użytkowników forum: Udzielanie pomocy użytkownikom forum w zakresie rozwiązywania problemów, pytań i zgłaszanych błędów/ przekazywanie błędów do działu technicznego.
    Obsługa portali społecznościowych zrzeszającej motocyklistów. Prowadzenie działań marketingowych związanych z aplikacją związaną z turystyką off-road i adv.Przygotowywanie treści i grafik na portale społecznościowe.Opracowanie materiałów reklamowych.
    Współpraca w zespole programistycznym: Aktywne uczestnictwo w zespole programistycznym, współpraca przy tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności forum i produktów.;znajomość branży motocyklowej turystycznej/doświadczenie w prowadzeniu blogów czy grup społecznościowych będzie dodatkowym atutem,znajomość facebook, wordpress, kreatywność, analityczne myślenie, wysoka komunikatywność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)