Pracownik placowy - magazynier

  • Gdynia, pomorskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Oczekiwania:
    wykształcenie zawodowe lub średnie ,
    dyspozycyjność, samodzielność,
    komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    uprawnienia do kierowania pojazdami kat. B
    wskazane uprawnienia do obsługi ładowarki

    pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    niezbędne narzędzia pracy
    przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
    możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@mostsopot.pl
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. Zm.).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)