Asystent/ka działu handlowego

PassionHR
  • Załuski, mazowieckie pow. płoński

Handlowiec

Umowa o pracę

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w uprawie oraz organizacji łańcucha dostaw w obszarze owoców jagodowych, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zakres zadań:

-monitorowanie stanów magazynowych (magazyn fizyczny i wirtualny);
-nadzór nad procesem wydawania opakowań, bieżące monitorowanie oraz rozliczenie;
-kontakt z producentami owoców;
-tworzenie i analiza raportów;
-tworzenie oraz edycja indeksów produktowych;
-nadzór nad zgodnością oraz dbanie o obieg dokumentów;
-bieżąca współpraca z handlowcami oraz wsparcie w realizacji celów.

Oczekujemy:

-min. 1 rok doświadczenia na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań;
-doświadczenie w pracy z dokumentacją magazynowo/produkcyjną;
-znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
-znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
-czynne prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

-stabilne zatrudnienie
-możliwość pracy zdalnej poza sezonem
-niezbędne narzędzia pracy – laptop oraz telefon służbowy
-szkolenia podnoszące kompetencje
-pracę w rozwijającej się firmie
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)