Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
SGP GROUP

Ślusarz Świętochłowice [ko]

  • Świętochłowice, śląskie pow. Świętochłowice

Ślusarz

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijająca się firmą z branży outsourcingu jakościowego. SGP Group to ponad 5 tysięcy pracowników obsługujących firmy z branży automotive, RTV/AGD, przemysłu elektronicznego, FMCG i opakowań. Działamy w myśl zasady #focusonquality. Dla nas jakość produktów jest motorem działania w codziennej pracy. Jesteśmy firmą, która łączy pracodawców z pracownikami. Dajemy możliwość znalezienia pracy w wielu dziedzinach gospodarki na terenie Polski i Europy. Głównie szukamy pracowników produkcyjnych, technicznych i kontrolerów jakości. Każdego traktujemy z szacunkiem i zrozumieniem.

Dołącz do naszego zespołu i postaw na jakość.

SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Ślusarz.

Miejsce pracy: Świętochłowice, ul. Chorzowska.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów, remontów i konserwacji maszyn,
  • diagnostyka i usuwanie awarii.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność przygotowania urządzeń do postojów remontowych oraz uruchamiania ich po postojach.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP G2 i G3.

Oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową 32 zł brutto, wzrastającą do 35 zł brutto od 2 miesiąca,
  • extra premię za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • umowę zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stałą współpracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Administratorem danych osobowych jest SGP-Sorting Group Poland Sp.z o.o. 42-202 Częstochowa Legianów 92, NIP: 9492069403. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SGP-Sorting Group Poland Sp.z o.o. 42-202 Częstochowa Legianów 92, NIP: 9492069403 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.