Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
OTTO Special Staffing

Młodszy specjalista ds.obsługi maszyn produkcyjnych

  • Holandia zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Wynagrodzenie
€15,50 za godzinę

Akceptowane języki
Niderlandzki, Angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Tilburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Nasz klient dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania z branży farmaceutycznej w zakresie opracowywania leków, logistyki, badań klinicznych i produkcji komercyjnej. Zbudowane na podstawie reputację doskonałości naukowej i technicznej, zapewniają firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym natychmiastowy dostęp do globalnej sieci obiektów i ekspertów.
Jako młodszy specjalista ds. obsługi maszyn produkcyjnych, będziesz odpowiedzialny za część procesu produkcyjnego w firmie. Będziesz wykonywał zadania techniczne ustawień i konfiguracji maszyn, sprawdzał sprzęt powracający z procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami roboczymi oraz budował żele, kapsułki i tuby medyczne.
Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, między godziną 8:00 a 16:30. Ogółem będziesz pracować około 40 godzin tygodniowo.
Firma dba o ludzi i jest naprawdę dobra w tym, co robi. Jeśli chcesz pracować dla najlepszych z najlepszych, to jest Twoja szansa. Dołącz do nich jako młodszy specjalista ds. obsługi maszyn produkcyjnych!

Zakres obowiązków

  • Konfigurowanie maszyn
  • Tworzenie produktów
  • Sprawdzanie jakości
  • Wykonywanie prostych prac technicznych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Oferujemy

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7
  • Program poleceń pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane@ottoworkforce.pl.
    Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w oparciu
    o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 12 miesięcy od zakończenia publikacji ogłoszenia. Dostęp do Twoich danych będą mieć nasi pracownicy, dla których jest to niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków oraz nasi podwykonawcy, czyli podmioty,
    z których usług korzystamy przy przetwarzaniu Twoich danych, tj. firmy IT, firmy księgowe, agencje marketingowe, kancelarie prawne oraz inni niezależni odbiorcy, np. partnerzy handlowi. Twoje dane zawarte w CV i wszelkich wypełnionych przez Ciebie formularzach będą także udostępnione Pracodawcom Użytkownikom lub potencjalnym Pracodawcom na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, co związane jest z naszą działalnością jako agencji zatrudnienia, określoną w ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 r.
    o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - art. 6 ust. 1 lit. c) RODO. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego bądź organizacji międzynarodowej, w tym do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej (np. w związku
    z prowadzeniem rekrutacji zdalnych i wykorzystania usług wideokonferencji). Jednocześnie gwarantujemy, iż dane te będą zabezpieczane na takim samym poziomie jak w krajach UE. Gwarantują to między innymi zawarte pomiędzy podmiotami przetwarzającymi dane, standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisje Europejską. Jeśli masz pytanie odnośnie przysługujących Tobie praw skontaktuj się z powołanym przez nas Inspektorem Ochrony Danych - adres
    e-mail: mojedane@ottoworkforce.pl.