Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

Pracownik pralni przemysłowej

  • Niemcy zagranica
  • 9 500-11 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK PRALNI PRZEMYSŁOWEJ

Lokalizacje na ternie całych Niemiec

DARMOWE MIESZKANIE!

(mile widziane pary, znajomość języka oraz doświadczenie nie są wymagane)

Zakres obowiązków

  • Proste prace pomocnicze w przemysłowej pralni
  • Sortowanie, układanie oraz pakowanie upranych tekstyliów
  • Obsługa maszyn i prostych urządzeń na terenie pralni
  • Rozwieszanie tekstyliów
  • Kontrola jakości

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (aktualnie 2 zmiany, poranna i popołudniowa)
  • Oferta kierowana do osób/ par/ grup mobilnych (każda para/ grupa pracuje oraz mieszka razem!)
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomość języka nie jest wymagana, jak również doświadczenie!

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat - gwarantowana ilość godzin! (nie stosujemy tzw. Arbeitszeitkonto)
  • Zarobki netto na poziomie min. 1.500 - 1.800 EUR na rękę
  • Dodatki za pracę w porze nocnej 25%, nadgodzinach 25%, niedzielę 50% lub na cięższym dziale (+1EUR/h brutto)
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE! W pełni umeblowane z darmowym Internetem, możliwością prania oraz darmowego parkowania
  • Stawka godzinowa 13,50 EUR + dodatki i premie
  • 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy wypadające w tyg. pracy
  • Pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku przy rozliczeniu rocznym z Finanzamt
  • Premia wakacyjna oraz świąteczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. 30-698 Kraków ul. Myślenicka 133, NIP: 6762444862. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. 30-698 Kraków ul. Myślenicka 133, NIP: 6762444862 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.