Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

Komisjoner - Order picker - magazyn spożywczy

  • Niemcy zagranica
  • 10 000-14 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

KOMISJONER - ORDER PICKER

MAGAZYN SPOŻYWCZY

Miejsce pracy: Magdeburg lub Brema

!PRACA OD ZARAZ!

Zakres obowiązków

  • Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu
  • Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
  • Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego

Wymagania

  • Doświadczenie oraz znajomość języka nie jest wymagana (!)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność, dokładność i rzetelność

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony na pełen etat (gwarantowana ilość godzin)- umowa bazująca na niemieckim prawie pracy i płacy, podatek dochodowy do Finanzamt
  • Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim (szkolenie 100% płatne przez Pracodawcę)
  • Stawka godzinowa od 13,50 EUR do nawet 18,00 EUR w zależności od wydajności w pracy
  • Po okresie 9 miesięcy podwyżka wynagrodzenia do stawki godzinowej (wyjściowej) od 15,86 EUR + premie (ok. 1.800-2.200 EUR netto miesięcznie)
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie z dostępem do Internetu - organizowane i w przeważającej części finansowane przez Pracodawcę
  • Praca w systemie zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) - 25% dodatku do stawki zaszeregowania, praca w niedzielę (50% dodatku)
  • Premie za ponadnormatywną wydajność w pracy
  • Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)
  • W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)
  • Pełny wymiar urlopu wypoczynkowego zgodnie z k.p.
  • Możliwa dodatkowa praca w weekendy
  • Stała opieka polsko-niemieckich koordynatorów projektu na miejscu (szkolenie w j. polskim)
  • Pracownicze pakiety sportowe - w zależności od lokalizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. 30-698 Kraków ul. Myślenicka 133, NIP: 6762444862. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. 30-698 Kraków ul. Myślenicka 133, NIP: 6762444862 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.