Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Customer Service Agent with Hungarian

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Our perfect candidate is a person who:

  • has a good proficiency of Hungarian language at C1 level,
  • is ready to work part time from Monday to Friday 1.00 p.m. - 5.00 p.m.,
  • is open to help customers and patient,
  • is reliable and conscientious,
  • focused on building good relationships with customers.

Wymagania

The main responsibilities on this project are:

  • customer service for one of the biggest sneakers' manufacturer,
  • customer service via various communication channels: telephone, e-mail, messenger, live-chat,
  • informing customers about the products in the online store's assortment,
  • help in choosing the right product,
  • processing complaints and returns.

Oferujemy

We offer in return:

  • part time work,
  • attractive salary,
  • full training package that will fully prepare you for independent work,
  • the possibility of development in the CCIGs structure,
  • additional benefits: Multisport Card, Private HealthCare, Group Insurance,
  • chill room, library, fresh fruits.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.