Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Mechanik maszyn produkcyjnych

  • Garwolin, mazowieckie pow. garwoliński

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Posiadasz doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn produkcyjnych, a czytanie dokumentacji technicznej nie stanowi dla Ciebie problemu?

Szukasz pracy z wolnymi weekendami?

Lokalizacja: Garwolin

Zakres obowiązków

  • wykonywanie przestawek i regulacji na liniach konfekcyjnych oraz stanowiskach
    jednomaszynowych
  • wsparcie techniczne dla liderów prowadzących linie automatyczne
  • usuwanie awarii i usterek maszyn
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • wsparcie w instalacji nowych maszyn i urządzeń
  • optymalizowanie pracy urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenia technicznego (minimum zawodowego)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości mechaniki, podstaw automatyki i pneumatyki
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym lub systemie równoważnym po 12h
  • dojazd na trasie z Siedlec oraz Puław
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia socjalne- m.in dodatki świąteczne oraz dofinansowanie do wypoczynku)
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.