Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Koordynator Działu Doradztwa Podatkowego

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Taxenbach sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów w zakresie doradztwa prawa podatkowego
  • udział w projektach związanych z praktycznym stosowaniem doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym min. due diligence, IP Box, B+R
  • konsultacje z organami podatkowymi, udział w kontrolach i postępowaniach podatkowych
  • przygotowywanie opinii oraz różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim min. wniosków o interpretacje, skarg, odwołań i opinii podatkowych i innych
  • wsparcie w sukcesjach biznesowych
  • współpraca z działem prawnym i działem finansowym

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego w firmach doradczych i kancelariach doradztwa podatkowego
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do nauki i rozwoju
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, ich stosowania w doradztwie na rzecz podmiotów gospodarczych
  • codzienna komunikacja w j. angielskim
  • umiejętność pracy zespołowej jak również samodzielnego prowadzenia projektów

To oferujemy

  • interesującą pracę w interdyscyplinarnym ale kameralnym otoczeniu
  • możliwość pracy hybrydowej
  • udział w ciekawych projektach dla renomowanych międzynarodowych klientów
  • wsparcie merytoryczne profesjonalistów z zakresu prawnego i finansowego
  • pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną
  • szerokie opcje rozwoju zawodowego oraz satysfakcję z wykonywanych zadań