Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Managerem przy rozliczeniach Pracowników i Współpracowników (weryfikacja dokumentów zgodnie z procesami przyjętymi w Centrum Rozliczeń, weryfikacja poprawności premii, kontakt z kadrami i księgowością)
  • Procesowanie i zarządzanie dokumentacją w organizacji (archiwizacja)
  • Koordynowanie obiegu dokumentów (skanowanie, przygotowywanie do wysyłki, odbieranie i nadawanie korespondencji)
  • Współpraca z zewnętrznym Działem Księgowości w zakresie wystawiania faktur i wysyłania ich do Klientów
  • Współpraca ze Specjalistami w Zespole w zakresie rozliczania Specjalistów, Klientów oraz w innych zadaniach zleconych przez Managera
  • Przygotowywanie comiesięcznych wewnętrznych zestawień dotyczących zamknięcia miesiąca
  • Współpraca z innymi działami w organizacji

Nasze wymagania

  • Min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość MS Office (przede wszystkim programu Excel)
  • Min. podstawowa znajomość zagadnień z obszaru księgowości
  • Skrupulatność, terminowość, dokładność
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

To oferujemy

  • Dowolną forma współpracy: umowa o pracę, umowa B2B lub umowa zlecenie
  • Pracę hybrydową
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie bez sztywnych reguł korporacyjnych
  • Swobodę w działaniu
  • Możliwość poznania i rozwoju w branży IT
  • Dofinansowanie do benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie nauki języka angielskiego)
  • Pełne wsparcie w procesie Onboardingu i wdrożenia
  • Świetną atmosferę pracy
  • Pracę w ramach zaangażowanego, doświadczonego i zgranego Zespołu
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne