Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Manager w Zespole Podatków Międzynarodowych (CIT/Real Estate)

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad dekady, w MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy, tworzymy historię sukcesu w świecie doradztwa podatkowego. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2004 roku w Warszawie, gdzie do dziś rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe. Jesteśmy dumni, że uznano nas za najbardziej utytułowaną niezależną polską firmę doradczą, a nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje zaowocowało pozycją lidera rynku doradztwa transakcyjnego. Nasza pozycja na rynku to wynik pracy niemal 450 konsultantów, którzy każdego dnia dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby nasi klienci mogli podejmować najlepsze decyzje biznesowe. W MDDP stawiamy na jakość, szacunek, zaufanie, współpracę, a także odwagę i innowację. To one są filarami naszej kultury organizacyjnej i przewodzą nam w codziennej pracy. Wierzymy, że dzięki tym wartościom budujemy trwałe i efektywne relacje z naszymi klientami. Nasza oferta to nie tylko doradztwo w zakresie VAT, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, lokalnych, postępowań podatkowych i sądowych oraz cła i akcyzy. To przede wszystkim usługi doradcze, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki współpracy z globalnymi partnerami, jak Osborne Clarke, zapewniamy wsparcie prawne na najwyższym poziomie. Innowacyjność to nasz znak rozpoznawczy. Jesteśmy twórcami aplikacji VATcheck, NIPcheck, SAFETYcheck oraz MDRcheck, które ułatwiają naszym klientom nawigację w skomplikowanym świecie podatków. Nasze dążenie do innowacji zostało docenione wyróżnieniem dla aplikacji "Smart.TP" w kategorii "Innowacje". Rozwijamy się nie tylko poprzez świadczenie usług doradczych, ale także poprzez edukację. Jako wykładowcy, partnerzy stowarzyszeń studenckich oraz organizatorzy konkursów akademickich, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, inspirując kolejne pokolenia do rozwoju w branży podatkowej. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze podejście i rozwiązania mogą wspierać Twój biznes. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której zaufanie i profesjonalizm idą w parze z innowacyjnością i doskonałością.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przygotowaniem oraz odpowiedzialność za treść merytoryczną doradztwa m.in. projektów opinii, raportów, komentarzy podatkowych, kalkulacji podatkowych
  • Prowadzenie projektów typu przegląd podatkowy, badanie due diligence
  • Reprezentowanie klientów w postępowaniach przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi (głównie w obszarze podatku u źródła)
  • Analiza regulacji podatkowych, orzecznictwa oraz doktryny podatkowej
  • Przygotowywanie ofert dla klientów, aktywne poszukiwanie możliwości pozyskiwania nowych klientów
  • Współorganizowanie wydarzeń marketingowych np. webinariów dla klientów
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • Uprawnienia zawodowe (doradca podatkowy, radca prawny lub adwokat)
  • Min. 5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym (w szczególności w CIT, podatku u źródła, w tym działania reorganizacyjne – połączenia, podziały, aporty, wyodrębnienie ZCP itd. oraz doradztwie transakcyjnym)
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie delegowania i koordynowania prac zlecanych innym członkom zespołu
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Zdolności analityczne
  • Chęci i umiejętności pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Zaangażowanie i wychodzenie z własną inicjatywą

To oferujemy

  • Współpracę z zespołem będącym jednym z filarów renomowanej firmy doradztwa podatkowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Regularny feedback
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Lektoraty z języka angielskiego i niemieckiego online
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, dzień dla zdrowia, karta Multisport, PETHELP
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "MDDP MICHALIK DŁUSKA DZIEDZIC I PARTNERZY" SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA 00-542 Warszawa ul. Mokotowska 49/I piętro, NIP: 5213287732 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.