Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Łańcut, podkarpackie pow. łańcucki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma z branży drzewnej, której przedmiotem działalności jest produkcja palet drewnianych, skrzyń drewnianych, palet według specyfikacji. Produkują również szeroką gamę palet przemysłowych. Oprócz produkcji palet drewnianych i skrzyń w asortymencie Firmy znajduje się produkcja tarcicy, łat, więźby dachowej, drewna budowlanego. Drugi dział firmy to dział transportu. Firma świadczy usługi w zakresie transportu i spedycji krajowej jak i międzynarodowej.

Laborant / Laborantka

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań i analiz laboratoryjnych
  • badanie jakości surowców i wyrobów gotowych
  • prowadzenie rejestracji wyników i ich raportowanie
  • monitorowanie prawidłowego przebiegu procesu
  • pobieranie prób

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (chemiczne, biologiczne lub pokrewne)
  • znajomość pakietu MS Office
  • dokładności, sumienności, odpowiedzialności, komunikatywności, dobrej organizacji pracy, umiejętności wyznaczania priorytetów i podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • dużą samodzielność pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności (podstawa + premia)
  • pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze
  • perspektywy rozwoju zawodowego zgodnie z wyznaczonymi ścieżkami kariery, szkolenia podnoszące kwalifikacje