Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Koprki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

BZK SP Z O O I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc, zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.Oferujemy wsparcie w zakresie wdrażania systemów informatycznych, optymalizacji procesów produkcyjnych, zarządzania jakością i regułami zrównoważonego rozwoju.Troszczymy się również o sferę finansową podmiotów. Udostępniamy narzędzia związane z budżetowaniem, kontrolingiem, sprawozdawczością i zabezpieczeniem transakcji.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Obowiązki

  • W związku z potrzebą wzmocnienia naszego Zespołu poszukujemy osoby, do której obowiązków będzie należało:
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z rozpoczęciem, przeszeregowaniem i ustaniem stosunku pracy.
  • Sporządzanie i terminowe przekazywanie do ZUS dokumentów: zgłoszeniowych pracowników i członków ich rodzin (ZUA, ZCNA) ora dokumentów wyrejestrowujących (ZWUA), a także dokumentów rozliczeniowych (DRA, RCA, RZA, RSA, RPA).
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej w systemie TETA HR.
  • Naliczanie wynagrodzeń w systemie TETA HR.
  • Kontrola prowadzenia ewidencji czasu pracy, a w szczególności absencji.
  • Tworzenie sprawozdań, raportów i analiz dotyczących spraw kadrowo-płacowych.
  • Obsługa programu PPK.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze spółki produkcyjnej o rozproszonej strukturze.
  • Preferowana znajomość i doświadczenie w pracy w systemie TETA HR.
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.
  • Preferowane wykształcenie wyższe.
  • Znajomość programu Płatnik, MS Office (szczególnie Excel).
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych: udział w szkoleniach, kursach, konferencjach oraz możliwość nauki języka angielskiego.
  • Owocowe wtorki, a także świeżo wyciskane soki raz w miesiącu :)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, programu Medicover Sport na preferencyjnych warunkach.
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia do pracy.
  • Miłą i przyjazną atmosferę.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BZK SP Z O O I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA 01-303 Warszawa ul. Połczyńska 97, NIP: 5223061461 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.