Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Specjalista / Specjalistka ds. zarządzania jakością

  • Lębork, pomorskie pow. lęborski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

We are private, family owned company with the long experience in the fish processing.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrole znakowania opakowań jednostkowych oraz transportowych
  • Kontrole parametrów pakownia
  • Prowadzenie identyfikowalności produktów
  • Raportowanie oraz rejestrowanie nieprawidłowości
  • Konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości
  • Opracowywanie informacji i analiz z zakresu działalności departamentu zapewnienia jakości
  • Nadzorowanie kontroli surowca, procesu produkcyjnego oraz wyrobu gotowego
  • Udział w istotnych oględzinach reklamacji oraz zgłoszeń klienta indywidualnego na rynku krajowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: Technologia żywności, Towaroznawstwo lub pokrewne
  • Doświadczenia w pracy w dziale jakości
  • Znajomości zagadnień z zakresu jakości oraz systemów jakości
  • Znajomości zasad HACCP oraz znajomość standardu IFS (preferowane)
  • Wiedzy na temat procesów produkcji w branży spożywczej - produkty pochodzenia zwierzęcego
  • Doświadczenia we współpracy z Inspekcją Weterynaryjną (mile widziane)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, samodzielności
  • Znajomość programu Microsoft Excel

To oferujemy

  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w procesach usprawniania i wpływania na jakość pracy
  • Pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym i bardzo dynamiczne rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o Umowę o Pracę
  • Wszelkie niezbędna narzędzia pracy (laptop, komórka itd.)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LIBRU SEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 84-250 Gniewino Strzebielinko 24, NIP: 5882435434 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.