Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy Unijnych

Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka
  • Płock, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy unijnych / krajowych
O nas
Jeden z działów naszego przedsiębiorstwa specjalizuje się w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Pomagamy zrealizować potrzeby inwestycyjne w oparciu o dofinansowania z różnych programów w tym unijnych oraz krajowych.
 umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
 pełny etat
 praca stacjonarna, praca hybrydowa
 praca od zaraz
Twój zakres obowiązków
 Monitorowanie dostępnych funduszy krajowych i europejskich;
 Wsparcie i inspirowanie przy wyborze programów dotacyjnych;
 Realizacja zadań zaplanowanych w projektach, rozliczenie wsparcia finansowego ze środków unijnych RPO, KPO;
 Przygotowanie postępowań zgodnie z zasadą konkurencyjności, rozeznania rynku i wewnętrzną procedurą wydatkowania środków;
 Współpracę z instytucjami zarządzającymi programami;
 Samodzielne prowadzenie projektów;
 Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, studiów wykonalności biznesplanów
 Doradztwo i dostosowanie konkursu pod potrzeby klienta
 Kontakt z instytucjami finansującymi i klientami
 Wykonywanie poprawek dokumentacji aplikacyjnej
 Negocjacje w zakresie zmiany / korekty projektów
W przypadku projektów własnych:
 Dbałość o dopełnienie wszystkich formalności związanych z projektem, jak i nad właściwym wydatkowaniem uzyskanych funduszy;
 Nadzór nad prawidłową realizacją projektów;
 Współpraca z doradcami zewnętrznymi oraz z instytucjami publicznymi;
 Analiza bieżących umów dotacyjnych w firmie
 Wprowadzanie ewidencji dokumentacji dotacyjnej wraz z oględzinami maszyn czy innych sprzętów związanych z dotacjami oraz z ich katalogowaniem i znakowaniem zgodnie ze standardami projektów.
 Rozliczanie projektów unijnych, w tym przygotowywanie wniosków o płatność;
 Weryfikacja wniosków o dofinansowanie i nanoszenie zmian zgodnie z przygotowaną karta zmian;
 Przygotowywanie wszelkiej dokumentacji projektowej: regulaminów, list obecności, deklaracji uczestnictwa, umów itp.;
 Weryfikacja wydatków pod kontem ich poprawności i kwalifikowalności;

Oferujemy
 Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
 Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata;
 Możliwość rozwoju;
 Możliwość wdrażania ciekawych pomysłów i projektów;
 Dużą samodzielność działania.

Nasze wymagania
 Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, zarządzania, inżynierii lub prawa;
 Min. 3 lata doświadczenia w pozyskiwaniu dotacji i funduszy unijnych
 Wiedza w zakresie programów dotacyjnych krajowych i unijnych;
 Chęć rozwoju zawodowego w obszarze ulg i dotacji;
 Znajomość dokumentów, procedur i szczegółowych wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych (środki publiczne krajowe i europejskie);
 Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
 Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność.
 Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów;
 Umiejętność pracy w zespole;