Główny Konserwator na sortowni - Nadarzyn

PU Hetman
  • Nadarzyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Inżynier

Umowa o pracę

Firma P.U. Hetman, zajmująca się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych, poszukuje pracownika na stanowisko Głównego Konserwatora na sortowni.

Lokalizacja: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
Wynagrodzenie: 6000-8000 zł brutto

Praca: 7-15 od poniedziałku do soboty w systemie równoważnym

Zakres obowiązków:
•Planowanie i realizacja przeglądów, remontów i konserwacji na terenie sortowni.
•Utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności.
•Bieżące usuwanie awarii z maszyn i urządzeń.
•Zarządzanie pracą podległego Zespołu.
•Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne.
•Sporządzanie raportów z wykonanych prac.

Nasze wymagania:
•Doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym (min. 2 lata).
•Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem.
•Aktualne uprawnienia elektroenergetyczne (SEP).
•Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
•Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
•Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy.
•Atrakcyjne wynagrodzenie.
•Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
•Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
•Opiekę medyczną pracownika i rodziny.
•Ubezpieczenie na życie.
•Zniżki na usługi firmy.
•Bogaty pakiet socjalny finansowany z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w tym:
wczasy pod gruszą,
dofinansowanie do żłobków i przedszkoli na dzieci pracowników,
pożyczki na preferencyjnych warunkach
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)