Operator Walca Bitumicznego

MP rekrutacja
  • Zabrze, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis stanowiska

· fachowa obsługa walca

· wykonywanie prac maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu na placu budowy

· współpraca z zespołem bitumicznym

· przygotowywanie maszyny do pracy w różnych warunkach

· przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych

· wykonywanie prostych regulacji lub napraw

· sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej

· przestrzeganie zasad BHP

Pożądane doświadczenie zawodowe

· uprawnienia na Operatora walca

· inne uprawnienia na sprzęt drogowo-budowlany mile widziane

Wymagane kwalifikacje i kompetencje

· co najmniej 3 letnie doświadczenie przy wykonywaniu nawierzchni asfaltowych

· czynne prawo jazdy kat. B.

· umiejętność pracy w zespole

· umowę o pracę w międzynarodowej firmie

· pracę lokalną ze sporadycznymi delegacjami

· bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

· możliwości rozwoju i zdobywania uprawnień – kursy i egzaminy finansuje firma

· dofinansowanie do wypoczynku i półkolonii dzieci

· świadczenie świąteczne

· premie miesięczne

· premie za pracę w soboty i niedziele

· dofinansowanie karty Multisport

· nagrodę roczną
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)