Kierowca C lub C+E /kierowca skrapiarki

MP rekrutacja
  • Łask, łódzkie pow. łaski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis stanowiska

· prowadzenie pojazdu ciężarowego - skrapiarki emulsji asfaltowej

· wykonywanie prac maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu na placu budowy

· współpraca z zespołem bitumicznym przy budowie dróg

· przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych

· wykonywanie prostych regulacji lub napraw

· sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej

· przestrzeganie zasad BHP

Pożądane doświadczenie zawodowe

· czynne prawo jazdy kat. C lub C+E

· doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy/operator skrapiarki mile widziane

· dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie

Wymagane kwalifikacje i kompetencje

· mile widziane dodatkowe uprawnienia na sprzęt drogowo-budowlany

· gotowość do rozwoju i szkoleń z zakresu obsługi maszyn budowlanych

· umiejętność pracy w zespole

Oferta firmy

· umowę o pracę w międzynarodowej firmie

· pracę lokalną ze sporadycznymi delegacjami

· bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

· możliwości rozwoju i zdobywania uprawnień – kursy i egzaminy finansuje firma

· dofinansowanie do wypoczynku i półkolonii dzieci

· świadczenie świąteczne

· premie miesięczne

· premie za pracę w soboty i niedziele

· dofinansowanie karty Multisport

· nagrodę roczną
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)