Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Inżynier Budowy - Farmy fotowoltaiczne

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie pow. tomaszowski

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Dołącz do firmy będącej częścią Marcjanik Holding, specjalizującego się w odnawialnych źródłach energii i elektromobilności. Działamy w dynamicznie rozwijającej się branży z przyszłością. Działalność naszej firmy koncentruje się na budowie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży OZE, które przekładamy na naszą codzienną pracę.

Ludzie są kluczem do naszego sukcesu i dalszego rozwoju. Stawiamy na zgrany i wyspecjalizowany zespół, pełen pasji i zaangażowania.

Dołącz do nas!

Twoja rola

Poszukujemy proaktywnych i samodzielnych osób, którym powierzymy stanowisko Inżyniera Budowy w ramach realizowanych przez nas projektów wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Zakres obowiązków

  • organizacja i kontrola realizacji robót instalacyjnych i budowlanych
  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót
  • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP
  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (energetyka, elektroenergetyka, elektrotechnika)
  • min. roczne doświadczenie w pracy jako Inżynier budowy w branży elektrycznej
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całej Polski
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji PV

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie branży OZE – rozwijaj razem z nami sektor Odnawialnych Źródeł Energii!
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwości rozwoju i udziału w szkoleniach
  • pogram poleceń pracowniczych – jeśli znasz kogoś, kto szuka pracy, chętnie z nim porozmawiamy, a Ty możesz zyskać gratyfikację finansową, czyli zyskują wszystkie strony!
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Administratorem danych osobowych jest LIZBONA PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Norberta Barlickiego 2, NIP: 7732493170. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż: administratorem danych jest LIZBONA PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Norberta Barlickiego 2, NIP: 7732493170. (dalej zwana Administratorem lub Spółką. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy Spółki oraz podmioty działające na zlecenie administratora np. firma IT, firma rekrutująca. Pani/Pana dane osobowe wynikające z Kodeksu pracy lub innych ustaw szczegółowych są przetwarzane przez Spółkę na podstawie przepisów prawa (podstawa prawna art. 6 lit c RODO), ich podanie jest dobrowolne ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane np. wizerunek Spółka przetwarza na podstawie dobrowolnej zgody osoby biorącej udział w rekrutacji (podstawa prawna art. 6 pkt a RODO) ich podanie nie ma wpływu na udział w rekrutacji. Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowy znajdujące się w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez Spółkę rekrutacji (podstawa prawna uzasadniony interes Administratora art. 6 pkt f RODO). Jeśli dodatkowo Pani/Pan wyraziliście zgodę na udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę, dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora na podstawie państwa zgody (podstawa prawna art. 6 pkt a RODO). Dane osobowe przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 4 miesiące od momentu zakończeniu procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez kandydata zgody na udział przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, które są przetwarzane przez Spółkę w oparciu o Państwa zgodę. Oświadczenie o wycofaniu zgody na dalsze przetwarzanie danych można złożyć na adres siedziby Spółki lub adres e-mail: biuro@marcjanikholding.com. Każda osoba rekrutująca na dane stanowisko ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza obecnie obowiązujące przepisy prawa krajowego oraz przepisy unijnego rozporządzenia RODO. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będę profilowane. Podane w formularzu dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego (dalej EOG) w związku ze świadczeniem usług na rzecz Spółki przez w zakresie IT i infrastruktury. Dane kontaktowe w sprawie ochrony danych osobowych: biuro@marcjanikholding.com
    Zwiń
    Jeśli chce Pani/Pan podać w swoim CV dodatkowe dane (inne niż: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) np. wizerunek, informujemy że Spółka będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Klikając w checbox wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Spółkę