Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
3KROPKI.PL Sp. z o.o.

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. eCommerce Marketplace

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Specjalista ds. e-commerce

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Sklep internetowy 3kropki.pl to profesjonalna obsługa, bogaty asortyment, szybka dostawa. Oferujemy gry pudełkowe oraz cyfrowe, gry planszowe, licencjonowane artykuły szkolne dedykowane dla uczniów w każdym wieku, zabawki dla dzieci.

Zakres obowiązków

Po pełnym wdrożeniu, będziesz realizował takie zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży na platformach marketplace (Allegro, Empik, Erli)

  • Prowadzenie działań optymalizacyjnych i promocyjnych we współpracy z poszczególnymi działami firmy

  • Tworzenie nowych ofert w oparciu o zasady platform marketplace oraz strategię marki

  • Rozwój oferty na nowych rynkach i marketplace’ach

  • Analizowanie oraz raportowanie sprzedaży

  • Monitorowanie tendencji rynkowych w zakresie e-commerce

Wymagania

  • Zainteresowanie obszarem e-commerce oraz chęć do poszerzania wiedzy i umiejętności w tym zakresie

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy, planowania i zarządzania projektami

  • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły, inicjatywa w działaniu

  • Mile widziane doświadczenie oraz wiedza w zakresie sprzedaży internetowej

Oferujemy

  • Wdrożenie od podstaw

  • Pracę w ciekawej branży

  • Stabilne miejsce zatrudnienia z możliwością rozwoju

  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole ze świetną atmosferą

  • Umowę o pracę

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest 3KROPKI.PL Sp. z o.o., NIP: 937-241-70-37, tel: 609 923 606, mail: biuro@3kropki.pl, formularz kontaktowy: https://www.3kropki.pl/kontakt.php

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom.

    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji.

    Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu w tym prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:3KROPKI.PL Sp. z o.o., ul. Junacka 7A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, NIP: 9372417037 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.